„Wczesne wspomaganie rozwoju małego dziecka z integracją sensoryczną” to trzysemestralne podyplomowe studia kwalifikacyjne skierowane do nauczycieli, pedagogów, psychologów, logopedów, fizjoterapeutów i wszystkich, którym bliska jest praca z małym dzieckiem. Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Szywała współrealizuje kwalifikacyjne studia podyplomowe na mocy umowy z Uczelnią Nauk Społecznych w Łodzi.

W ramach porozumienia o współpracy oferujemy Państwu wiedzę i doświadczenie utożsamiane z Firmą Szkoleniowo-Doradczą Anna Szywała. Gwarantujemy najlepsze przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Zapewniamy możliwość realizacji praktyk w Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Centrum Rozwoju” Dawid Kołodziejczyk pod kierunkiem wykwalifikowanych specjalistów-terapeutów na co dzień pracujących w ramach programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Ponadto, umożliwimy Państwu dostęp do sprzętu wykorzystywanego w terapii Integracji Sensorycznej, objaśnimy jego funkcjonowanie i możliwości zastosowania.

Wszystkim zainteresowanym kierunkiem „Logopedia z komunikacją alternatywną” zapewniamy możliwość realizacji praktyk, a także szerokie wsparcie merytoryczne.

 

Dawid Kołodziejczyk

Jestem założycielem Centrum Rozwoju, jestem logopedą, neurologopedą, surdologopedą, absolwentem Filologii Polskiej Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego.

Godziny pracy

Pon. - Pio: Godz. 16.00 - 20.00Sobota: Godz. 10.00 - 15.00Niedziela: Zamknięte

Kontakt

Telefon: +48 502 291 618Świdnica ul. Wałbrzyska 12
Wskazówki dojazduPolityka prywatności